r e k l a m a
StartNowinki i informacjeFilmy KinowePolski zwiastun Alita: Battle Angel - premiera 21 grudnia 2018

Polski zwiastun Alita: Battle Angel – premiera 21 grudnia 2018

Zobacz pierwszy opublikowany zwiastun filmu „Alita: Battle Angel”.

Jest to film z gatunku Sci-Fi na podstawie mangi o tym samym tytule autorstwa Yukito Kishiro. Miłośnicy mangi i filmów fabularnych powinni być zadowoleni?

Mówi się, że ekranizacje mang jako filmu fabularnego – z aktorami – nie tyle, że jest trudna, co bardziej niepotrzebna. My z kolei nie mamy nic do takich dzieł, pod warunkiem, że są one dobrze zrobione, trzymają poziom oraz, że zbytnio nie zmieniono fabuły…  Jak będzie w przypadku nadchodzącej powoli premiery „Alita: Battle Angel”? Wydaje się nam, że całkiem dobrze.

Przypomnijmy, że manga Alita: Battle Angel liczyła aż 9 tomów i ukazała się u nas w wersji spolszczonej. Komiks ten opowiada historię, która rozpoczyna się w Mieście Złomu – w metropolii przyszłości – pełnej fabryk i śmietnisk, a także otaczającej jej wielkiej i niebezpiecznej pustyni. Panujące w niej surowe prawo zakazuje posiadania broni palnej, transportu powietrznego, a zwykli mieszkańcy muszą dbać o swoje bezpieczeństwo sami. Poza wyjątkami, których jest całkiem sporo – są to łowcy nagród… Nad miastem znajduje się Zalem – tajemnicza aglomeracja o bardzo zaawansowanej technologii. To Zalem skupuje od Miasta Złomu wszystkie potrzebne produkty…

Resztę opowie Wam dość ładny zwiastun. Nie zrażajcie się dużymi oczami głównej bohaterki, owszem nam również wydają się za duże, ale co zrobić? To celowe pokrewieństwo z mangami? Możliwe, że przesadnie, nienaturalnie je wyeksponowano – to fakt. Jednakże, obejrzyjcie zwiastun opublikowany przez 20th Century Fox… filmu „Alita: Battle Angel”, bo i tak warto.

Polską premierę filmu: „Alita: Battle Angel” zaplanowano na 21 grudnia 2018 r.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Podsumowanie i ocena końcowa

Autor publikacji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Reklama