T-Mobile Electronic Beats TV: całodobowo w Internecie!

0

T-Mobile stworzył unikalną platformę www dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu życia, na której użytkownicy będą mogli na bieżąco śledzić społeczność Electronic Beats…

Ponadto znajdziemy w niej wywiady z artystami, relacje z wydarzeń, a także internetową telewizję Electronic Beats TV, dostępną całą dobę. Pod szyldem Electronic Beats już odbywają się m.in. cykliczne wydarzenia muzyczne i kulturalne.

Projekt angażował takie gwiazdy jak Boy George, Roisin Murphy, Disclosure czy David Gahan. Electronic Beats znany jest także polskiej publiczności, która do tej pory miała możliwość uczestniczyć już w 5 edycjach festiwalu w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, gdzie wystąpili m.in. Metronomy, Groove Armada, José Gonzalez, The Drums, Modeselektor czy Dizzee Rascal.

R E K L A M A

Nowy serwis www.electronicbeats.pl to miejsce dedykowane wszystkim, którzy chętnie czerpią inspiracje ze świata, interesują się muzyką, nowymi technologiami, sztuką, a także najnowszymi trendami. Odwiedzający portal znajdą w nim interesujące treści, w tym najnowsze informacje ze świata muzyki, ekskluzywne wywiady z artystami, recenzje premierowych wydawnictw, relacje z festiwali, inspirujące artykuły, jak również liczne aktywacje i konkursy dla użytkowników. Co więcej, dzięki nieprzerwanej emisji w telewizji internetowej Electronic Beats TV, specjalnie wyselekcjonowana muzyka będzie dostępna zawsze, w dowolnym momencie dla każdego.

{loadposition modulebot_317}

T-Mobile, zwracając się bezpośrednio do młodych ludzi, jeszcze mocniej angażuje się w działalność festiwalową. W 2016 roku sceny Electronic Beats zagoszczą na popularnych polskich festiwalach – w tym OFF Festival, Audioriver oraz Up To Date.

Dla tych miłośników dobrych brzmień, którym nie uda się uczestniczyć w letnich wydarzeniach, T-Mobile Electronic Beats zapewni najwyższej jakości transmisję na żywo z wybranych koncertów, wywiady z artystami i relacje – także te zakulisowe.

Warto dodać, że dla widzów 4Fun TV oraz 4Fun Fit Dance przygotowano specjalne pasmo Electronic Beats, które emitowane jest od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych…

Polecane produkty

Dodaj komentarz