Trzeci tom komiksu „Amulet: Zaginione miasto” w sprzedaży

Trzeci tom komiksu „Amulet: Zaginione miasto” w sprzedaży

01/12/2017 0 przez Tomasz Filipski

Trzeci tom komiksu „Amulet” autorstwa Kazu Kibuishiego – uznanego ilustratora, który zasłynął min. z okładek do Harry’ego Pottera – w sprzedaży!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam najnowszy komiks z Planety Komiksów! „Amulet” to seria w klimatach fantasy, skierowana do młodzieży, ale nie tylko!

R E K L A M A

„Nieprzewidywalne rodzeństwo na tropie zaginionego miasta! Emily, Navin oraz ich waleczni przyjaciele zaciągają się na pokład sterowca. Starają się odnaleźć Radę Strażników, której członkowie ukrywają się w legendarnym latającym mieście. Od powodzenia tej misji zależą losy całej Alledii. Załoga Emily prowadzi niebezpieczny wyścig z czasem, a wysłannicy Króla Elfów depczą im po piętach nawet w przestworzach. Nieoczekiwanie nadchodzi pomoc.”

„Czy jednak nie przybywa za późno? Zderzenie wszystkiego, za co czytelnicy kochają fantasy, science fiction i steampunk. Przed wami dwieście kolorowych stron po brzegi wypełnionych przygodą!”

Serię komiksu „Amulet” przetłumaczono już na kilkanaście języków. Wielokrotnie komiks ten gościł już na listach bestsellerów – m.in. New York Times’a i w wielu zestawieniach najlepszych powieści graficznych dla dzieci i młodzieży ostatnich lat.

Oprócz Poszukiwaczy Chmur w polskim przekładzie ukazały się dotąd: Strażniczka oraz Klątwa Strażniczki.

Polecamy gorąco ten komiks! Ilość stron: 208. Cena 49,90 zł

amulet-ksiega-trzecia-zaginione-miasto-okladka