„Z archiwum X” – pierwszy zwiastun 11 sezonu. Premiera w 2018

„Z archiwum X” – pierwszy zwiastun 11 sezonu. Premiera w 2018

10/10/2017 0 przez Tomasz Filipski

Mulder i Scully znów będą poszukiwać prawdy oraz swojego syna. Powrócą także retrospekcje, które skupią się na dawnych kontaktach kosmitów z ludźmi.

Nakręcony po wielu latach 10 sezon był w najlepszym razie poprawny, a zdaniem niektórych wręcz słaby. 11 sezon wydaje się powrócić do korzeni…

R E K L A M A

Krytycy tłumaczą, że fabuła nie trzyma się kupy. Zaletą głównego nurtu fabularnego starego serialu była ta towarzysząca wysiłkom głównych bohaterów beznadzieja.

Tajemniczy Ludzie u Władzy pojęli, że kosmici mają względem nas wrogie zamiary i jedyną szansą na przetrwanie to dobić z nimi targu.

Archiwum X nawet nie próbowało sugerować, że jest dla nas jakiś ratunek. Koniec świata był nieuchronny.

Trudno powiedzieć jak jedenasty sezon potraktuje wszystkie nietrafione pomysły z dziesiątego, ale oglądając zwiastun wydaje się, że 11 sezon będzie dużo lepszy…

Rusza ostatnia faza przygotowań przed kolonizacją. A Fox Mulder, Dana Scully i Walter Skinner są jednymi z nielicznych niezaangażowanych w spisek, którzy rozumieją co się dzieje.

Jeżeli sezon 11 nie będzie w sposób irytujący i sztucznie unikał kontynuacji napoczętych w starym serialu wątków jak robiły to późniejsze sezony to może być ciekawie.

11 sezon Z Archiwum X ma pojawić się na początku przyszłego roku i składać się z dziesięciu odcinków. Serial wyemituje telewizja Fox.

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD