Netflix ogłasza premierę filmu Anihilacja – z Natalią Portman [Zwiastun]

Netflix ogłasza premierę filmu Anihilacja – z Natalią Portman [Zwiastun]

01/03/2018 0 przez Tomasz Filipski

Netflix Polska opublikował – z polskimi napisami – zwiastun filmu „Anihilacja”.

Recenzenci chwalą nowy film Netflixa. Ma to być niezły thriller, horror, przygodowy film i sci-fi w jednym. Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Alex Garland.

R E K L A M A

„Lena, biolożka i była żołnierka, próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia swojego męża i wyrusza na misję w głąb Strefy X – nieprzyjaznego i tajemniczego obszaru rozciągającego się wzdłuż amerykańskiego wybrzeża. Na miejscu członkinie ekspedycji odkrywają przedziwne krajobrazy i spotykają zmutowane stworzenia, coraz głębiej wkraczając w piękny i niebezpieczny świat, który zagraża ich życiu i wpływa na ich umysły.”

Film „Anihilacja” powstał na podstawie bestsellerowej trylogii Jeffa VenderMeera „Southern Reach”. W filmie występują: Natalie Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez oraz Tuva Novotny. Autorem muzyki nowej produkcji Netflixa jest Geoff Barrow, znany ze skomponowania ścieżki dźwiękowej do „Ex Machiny”.

Czy nowy film spodoba się fanom sci-fi? Recenzenci chwalą film „Anihilacja” za sprawnie poprowadzoną historię, za umiejętnie budowane napięcie, a także za fenomenalne, jak twierdzi wielu krytyków, zakończenie.

Koniecznie obejrzyjcie zwiastun! Premiera filmu „Anihilacja” już 12 marca.

Plakat

anihilacja-netflix-12-marzec-2018-plakat

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD