Netflix ogłasza premierę filmu Anihilacja – z Natalią Portman [Zwiastun]

0

Netflix Polska opublikował – z polskimi napisami – zwiastun filmu “Anihilacja”.

Recenzenci chwalą nowy film Netflixa. Ma to być niezły thriller, horror, przygodowy film i sci-fi w jednym. Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Alex Garland.

“Lena, biolożka i była żołnierka, próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia swojego męża i wyrusza na misję w głąb Strefy X – nieprzyjaznego i tajemniczego obszaru rozciągającego się wzdłuż amerykańskiego wybrzeża. Na miejscu członkinie ekspedycji odkrywają przedziwne krajobrazy i spotykają zmutowane stworzenia, coraz głębiej wkraczając w piękny i niebezpieczny świat, który zagraża ich życiu i wpływa na ich umysły.”

Film “Anihilacja” powstał na podstawie bestsellerowej trylogii Jeffa VenderMeera “Southern Reach”. W filmie występują: Natalie Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez oraz Tuva Novotny. Autorem muzyki nowej produkcji Netflixa jest Geoff Barrow, znany ze skomponowania ścieżki dźwiękowej do “Ex Machiny”.

R E K L A M A

Czy nowy film spodoba się fanom sci-fi? Recenzenci chwalą film “Anihilacja” za sprawnie poprowadzoną historię, za umiejętnie budowane napięcie, a także za fenomenalne, jak twierdzi wielu krytyków, zakończenie.

Koniecznie obejrzyjcie zwiastun! Premiera filmu “Anihilacja” już 12 marca.

Plakat

anihilacja-netflix-12-marzec-2018-plakat

Zwiastun

https://www.youtube.com/watch?v=LtQ__kMNRjE

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz