Mowgli: Legenda dżungli – film Netflixa już do obejrzenia [Zwiastun]

0

Zobacz zwiastun z polskim dubbingiem Netflixowej produkcji “Mowgli: Legenda dżungli”. Netflix Polska zatrudnił czołowych polskich aktorów.

Za produkcję filmu trwającego trochę ponad 1,5 godziny odpowiada Andy Serkis – brytyjski aktor i reżyser znany m.in. z wcielenia się w Golluma w “Władcach Pierścieni” czy w “Hobbicie”…

Na pełnym zwiastunie filmu od Netflixa: “Mowgli: Legenda dżungli” usłyszymy Jarosława Boberka, Agatę Kuleszę, Agnieszkę Kunikowską, Miłogosta Reczka, Karola Kwiatkowskiego, Jerzego Stuhra, Mirosława Wieprzewskiego oraz Zbigniewa Zamachowskiego.

R E K L A M A

“Uznany aktor i reżyser Andy Serkis przedstawia własną wersję uwielbianego dzieła Rudyarda Kiplinga. To opowieść o chłopcu rozdartym między dwoma światami, który ostatecznie akceptuje swoje przeznaczenie i zostaje legendą. Mowgli nigdy nie czuł się w pełni częścią ani dżungli, ani cywilizowanego świata. Teraz musi stawić czoło niebezpieczeństwom czyhającym w obu tych światach, a przede wszystkim odnaleźć siebie.”

Zapraszamy do obejrzenia polskiego zwiastuna filmu. Naszym zdaniem warto obejrzeć ten film, choćby po to, aby mieć porównanie z wersją Disney’a.

Strona filmu “Mowgli: Legenda dżungli” w serwisie Netflix: tutaj!

Zwiastun

materiał filmowy w rozdzielczości Full HD

Polecane produkty

Dodaj komentarz