Czy będzie prequel filmu Obcy – 8. pasażer Nostromo? Tak i to nie jeden a dwa i w 3D!

0

Część z Was zapewne wciąż nie może zapomnieć filmów Ridleya Scotta – reżysera takich hitów jak “Blade Runner” (1982r.), “Obcy 8. pasażer Nostromo” (1979r.) – za granicą znany jako “Alien” i nie ma co się dziwić.

Dziś nie przedłużając mamy przyjemność Was poinformować, że jak ujawnił scenograf Roger Christian prequel “Obcego” powstanie i to w 3D. Z szokowani?

Każdy kto oglądał film “Obcy” wie, że to klasyka s-fiction sama w sobie, a wszyscy którzy jeszcze nie znają tego filmu, powinni poczekać na wersję BluRay, która miejmy nadzieję będzie bliska ideałowi … Kiedy? Nie wiemy, raczej nie prędko, ale warto zainteresować się nową produkcją, za którą będzie odpowiedzialny sam ojciec “Obcego”, a opowie o?

R E K L A M A

Akcja filmu rozegra się w 2085 roku i dotyczyć będzie tajemniczego pilota statku kosmicznego The Space Jockey – odkrytego przez bohaterów w pierwszej części filmu. Głównym bohaterem znów ma zostać kobieta, ale jak podkreślił Ridley Scott wszystko może jeszcze się zmienić.

Ridley Scott chciałby, aby piąty film w serii trafił do kin pod koniec 2011 roku lub w 2012, my mamy nadzieję, że nastąpi to w przyszłym roku.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o