P O L E C A M Y

Ekho. Lustrzany świat - Swinging London - tom 7 w sprzedaży

Komiks
okładka

Siódmy tom komiksu z serii "Ekho. Lustrzany świat" jest już w sprzedaży. Jak zwykle z nowym tomikiem zapowiada się świetna zabawa. Zobacz skany komiksu.

Wydanie zbiorcze "Miecz Ardeńczyka" w sprzedaży. Zobacz skany

Komiks
okładka

"Miecz Ardeńczyka" - wydanie zbiorcze - to komiks składający się z 4 tomików.

Ta opowieść przeznaczona jest - pomimo specyficznej bajkowej kreski - dla osób dorosłych i starszej młodzieży ze względu na występującą przemoc i krew.

Ekho. Lustrzany świat - Deep South - tom 6 w sprzedaży

Komiks
okładka

Już są do obejrzenia przykładowe plansze z szóstego tomu serii "Ekho. Lustrzany świat".

Kolejny, fajny tomik trafił właśnie do sprzedaży.


Asteriks - 37 tom - Asteriks w Italii w sprzedaży

Komiks
okładka

"Asteriks w Italli" - tak brzmi najnowszy tytuł lubianej komiksowej serii.

Postacie stworzone przez René Goscinnego i Alberta Uderzo powracają. Nowy album został napisany przez Jean-Yvesa Ferriego i narysowany przez Didiera Conrada.

Komiks: Niezwykła Podróż - tom 2 - już dostępny! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Przypomnijmy, że komiks pod tytułem "Niezwykła podróż" został stworzony przez o to trzech artystów: scenarzystę Denis'a-Pierre Filippi, grafika Silvio Camboni'ego oraz Gaspard'a Yvan'a odpowiadającego za kolory.

Co czeka na nas w drugim tomie Niezwykłej Podróży? Najprościej będzie to samemu sprawdzić, bowiem drugi tom jest już w sprzedaży. Przypomnijmy też, że pierwszy tom komiksu Niezwykłej Podróży oceniliśmy dość pozytywnie, dając ocenę 9/10.

Zapowiedź komiksowych adaptacji filmów "Star Wars"

Komiks
okładka

Wydawnictwo Egmont w listopadzie wdroży do sprzedaży serię komiksowych adaptacji filmów z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Za scenariusz odpowiada Alessandro Ferrari, a za rysunki Kawaii Creative Studio, Davide Turotti. Tłumaczeniem zajmie się Maciej Drewnowski (Nowa nadzieja), Bartosz Czartoryski (Mroczne widmo i Przebudzenie Mocy).


W sprzedaży trzeci tom komiksu "Malcolm Max: Zmrok"

Komiks
okładka

To już trzeci, ostatni tom, osadzonych w realiach wiktoriańskiego Londynu, opisanych w steam punkowym stylu przygód dżentelmena detektywa Malcolma Maxa i jego uroczej partnerki, Charismy Myszkiny - potomkini prastarego wampirzego rodu...

"Nad Londynem rozpętuje się piekło, które zagraża nie tylko jego mieszkańcom ale i samej królowej Wiktorii. Śledztwo prowadzi głównych bohaterów do młodego wynalazcy o włoskich korzeniach, niejakiego Guglielmo M... Siejący grozę ludzie-maszyny, duchy, nowoczesna technika i kobiety wyzwolone. Pełna humoru wybuchowa mieszanka."

Komiks: Smerfy - 17 - Smerfowanie biżuterii - w sprzedaży! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Siedemnasty tom polskiego wydania komiksu "Smerfy" jest już w sprzedaży!

Smerfy szykują się do obchodów święta wiosny, ale Zgrywus wpada w ręce wędrownych kuglarzy. Pewien łotr wymyśla dla niego ryzykowne zajęcie, podczas którego Smerf nauczy się otwierać wszystkie zamki i kłódki... Tymczasem przyjaciele wyruszają mu na ratunek, ale będą musieli pokonać wiele przeszkód, aby bezpiecznie wrócić do domu!

Fantasy Komiks - tom 28 - już dostępny! Zobacz skany!

Komiks
okładka

Wydany niedawno - już dwudziesty ósmy tom antologii "Fantasy Komiks” - jest w sprzedaży.

Tom ten zawiera dwa albumy kontynuujące serie znane z poprzednich wydań "Fantasy Komiks". "W Rozbitkach z Ythaq" bohaterowie przedostają się do wszechświata równoległego i lądują awaryjnie na planecie zamieszkanej przez kilka ras, z których tylko jedna używa zaawansowanej technologii. Rozbitkowie mają małe szanse, aby wrócić do własnej rzeczywistości.