P O L E C A M Y

Patrick Stewart jako Jean-Luc Picard zagra w nowym serialu Star Trek

Kino Domowe
okładka

Wpierw były plotki, teraz wielka radość fanów serii Star Trek. Patrick Stewart ponownie wcieli się w kapitana statku USS Enterprise, Jean-Luca Picarda.

CANAL+ i Fox łączą siły na realizację serialu Wojna Światów

Kino Domowe
okładka

Nad nową adaptacją w formie serialu Wojny Światów - na podstawie znanej powieści H.G. Wellsa - popracuje CANAL+ oraz Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa.

Zobacz kolejny zwiastun serialu Nightflyers

Kino Domowe
okładka

Zobaczcie kolejny zwiastun Netflixa pierwszego sezonu serialu z gatunku Sci-Fi: Nightflyers - opartego na powieści George’a R.R. Martina pt. "Wędrowcy".


Zobacz zwiastun drugiego sezonu Castlevania od Netflixa

Kino Domowe
okładka

Netflix Polska udostępnił zwiastun drugiego sezonu serialu Castlevania. Kontynuacja składać się ma z 8 odcinków i pojawi się na platformie Netflix w październiku 2018 roku.

Zobacz polski zwiastun miniserialu Netflixa: "Ghul"

Kino Domowe
okładka

Netflix zapowiedział kolejny serial: "Ghul", najnowsze dzieło twórców filmów "Naznaczony", "Uciekaj"... Miniserial składać się ma tylko z 3 odcinków.

Pierwszy sezon serialu "Gra o tron" w jakości 4K w sprzedaży

Kino Domowe
okładka

Przypominamy, że pierwszy sezon serialu, będącego najpopularniejszą produkcją w historii kanału HBO, jest już dostępny w jakości 4K na czterech płytach Ultra HD Blu-ray.


"Pół wieku poezji później" na nowym zwiastunie i co dalej?

Kino Domowe
okładka

Fanowski film "Pół wieku poezji później" osadzony w wiedźmińskim uniwersum Andrzeja Sapkowskiego z nową, ale wciąż nieznaną datą premiery. Autorzy planują skończyć tą produkcję jako pełnometrażowy film i proszą o ponowne wsparcie.

Zobacz fanowski zwiastun serialu "The Witcher"

Kino Domowe
okładka

Aż trudno uwierzyć, że zwiastun ten został stworzony tylko przez fanów Wiedźmina. Nie ujrzymy w nim prawdziwych ujęć z serialu Netfliksa, mimo to jest wart obejrzenia.

Serial "Star Wars" - Jona Favreau - z akcją osadzoną po "Powrocie Jedi"

Kino Domowe
okładka

Niedawno informowaliśmy Was, że reżyser Jon Favreau (m.in. "Księga dżungli" z 2016 r.) stworzy serial osadzony w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Teraz poznaliśmy szczegóły.