P O L E C A M Y

Zapowiedź filmu z serii Netflix Original: "Outlaw King" [Zwiastun]

Zobacz oficjalny zwiastun z polskimi napisami filmu "Król wyjęty spod prawa". Nowa produkcja Netflixa zadebiutuje 9 listopada 2018 roku.

Serialowy Wiedźmin jednak w 2019 roku - wiemy też kto wcieli się w Geralta

Niedawno informowaliśmy, że scenariusz serialu "Wiedźmin" od Netflixa jest już ukończony. Teraz poznaliśmy kolejne dość pozytywne informacje.

Scenarzyści skończyli pisać ostatni odcinek serialu "Wiedźmin"

Wiadomo już, że scenariusz serialu "Wiedźmin" od Netflxa jest ukończony. Możliwe, że niedługo poznamy obsadę.

8 sezon serialu "Gra o tron" ukaże się jeszcze później niż zakładano

Wygląda na to, że na finał serialu "Gry o tron" poczekamy trochę dłużej, aniżeli do kwietnia 2019 roku. Twórcy zajmują się postprodukcją.

Patrick Stewart jako Jean-Luc Picard zagra w nowym serialu Star Trek

Wpierw były plotki, teraz wielka radość fanów serii Star Trek. Patrick Stewart ponownie wcieli się w kapitana statku USS Enterprise, Jean-Luca Picarda.

CANAL+ i Fox łączą siły na realizację serialu Wojna Światów

Nad nową adaptacją w formie serialu Wojny Światów - na podstawie znanej powieści H.G. Wellsa - popracuje CANAL+ oraz Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa.

Zobacz kolejny zwiastun serialu Nightflyers

Zobaczcie kolejny zwiastun Netflixa pierwszego sezonu serialu z gatunku Sci-Fi: Nightflyers - opartego na powieści George’a R.R. Martina pt. "Wędrowcy".

Zobacz zwiastun drugiego sezonu Castlevania od Netflixa

Netflix Polska udostępnił zwiastun drugiego sezonu serialu Castlevania. Kontynuacja składać się ma z 8 odcinków i pojawi się na platformie Netflix w październiku 2018 roku.

Zobacz polski zwiastun miniserialu Netflixa: "Ghul"

Netflix zapowiedział kolejny serial: "Ghul", najnowsze dzieło twórców filmów "Naznaczony", "Uciekaj"... Miniserial składać się ma tylko z 3 odcinków.

Pierwszy sezon serialu "Gra o tron" w jakości 4K w sprzedaży

Przypominamy, że pierwszy sezon serialu, będącego najpopularniejszą produkcją w historii kanału HBO, jest już dostępny w jakości 4K na czterech płytach Ultra HD Blu-ray.

"Pół wieku poezji później" na nowym zwiastunie i co dalej?

Fanowski film "Pół wieku poezji później" osadzony w wiedźmińskim uniwersum Andrzeja Sapkowskiego z nową, ale wciąż nieznaną datą premiery. Autorzy planują skończyć tą produkcję jako pełnometrażowy film i proszą o ponowne wsparcie.

Zobacz fanowski zwiastun serialu "The Witcher"

Aż trudno uwierzyć, że zwiastun ten został stworzony tylko przez fanów Wiedźmina. Nie ujrzymy w nim prawdziwych ujęć z serialu Netfliksa, mimo to jest wart obejrzenia.