P O L E C A M Y

Gra karciana "Slawia" ufundowana - do końca kampanii zostało 7 dni [Wideo]

Gry karciane i planszowe
obrazek

Na Wspieram.to jeszcze trwa zbiórka pieniędzy na wydanie słowiańskiej gry karcianej "Slawia" autorstwa Marcina Wełnickiego. Do końca zbiórki zostało 7 dni.

EpicWorld Gra Fabularna ufundowana! Zbiórka jeszcze trwa! [Wideo]

Gry karciane i planszowe
obrazek

Na Wspieram.to trwa zbiórka pieniędzy na wydanie gry fabularnej EpicWorld autorstwa Rafała Olszaka.

Choć gra została już ufundowana, pozostały jeszcze dwa progi...

Gra planszowo-karciana: Rising Sun już w sprzedaży

Gry karciane i planszowe
obrazek

Twórcy gry Rising Sun zebrali fundusze na ponad 4 miliony dolarów. Od kilku dni trwa już jej regularna sprzedaż.

Warto dodać, że autorzy prosili jedynie o 300 tysięcy dolarów. Świadczy to o tym, że pomysł na grę bardzo się spodobał. Sprawdźmy dlaczego.


Gra karciano-kościana: Valhalla ufundowana, ale zbiórka jeszcze trwa [Wideo]

Gry karciane i planszowe
obrazek

Na zagramw.to trwa zbiórka pieniędzy na wydanie gry Valhalla autorstwa Łukasza "Wookiego" Woźniaka.

To bitewna gra karciano-kościana, która przenosi graczy do ostatecznej, krwawej bitwy podczas mitycznego Ragnaroku. Wikingowie staną w walce o honor, chwałę, o krew i o zwycięstwo.

Polska gra planszowa Nemesis na kickstarterze robi furorę [Wideo]

Gry karciane i planszowe
obrazek

Nemesis to gra przygodowa survival horror autorstwa Adama Kwapińskiego. Polska gra już została ufundowana, ale zbiórka trwa nadal.

Z zakładanych nieco ponad 70 000 dolarów udało się uzbierać już prawie 2,5 miliona dolarów! Gra została ufundowana w  jedyne 4 minuty!

W sprzedaży gra: Pandemic - czas Cthulhu od wydawnictwa Lacerta

Gry karciane i planszowe
obrazek

Jest to gra kooperacyjna, w której albo wszyscy wygrywają, albo wszyscy przegrają. Każdy uczestnik ma swoje zadania i umiejętności, z których musi korzystać tak, aby zwiększyć szanse na wygraną całej grupy.

"Starożytne istoty o wyjątkowej inteligencji, zwane Przedwiecznymi, wiją się u bram swoich kosmicznych cel. Wraz z ich przebudzeniem rozpęta się era szaleństwa, chaosu i zniszczenia tego, co postrzegamy jako rzeczywistość. Wszystko, co kochasz i znasz, zostanie unicestwione!"


Portal Games: Trwa przedsprzedaż gry 4x - Artefakty Obcych

Gry karciane i planszowe
obrazek

Artefakty Obcych to karciana (4x) gra w klimacie science-fiction autorstwa Violi Kijowskiej i Marcina Ropki, w której gracze wcielają się w międzygalaktyczne korporacje. W grze będziemy wysyłać swoje statki i zdobywać pozycję w kosmosie.

Największe i najbardziej rozwinięte rasy galaktyki rozpoczęły wyścig. Podczas naszej podróży zwiedzimy wiele planet, rozwiniemy nasze technologie i przygotujemy potężną flotę statków.

Trwa zbiórka na Dized - aplikację przeznaczoną dla graczy gier planszowych [Wideo]

Gry karciane i planszowe
okładka

Playmore Games to fińskie wydawnictwo gier planszowych, które rozpoczęło 28 sierpnia kampanię crowdfundingową aplikacji Dized na platformie Indiegogo.

W ciągu pierwszych 24 godzin projekt osiągnął ponad 35% minimalnego celu (obecnie 68%).

Tanio, taniej - gra planszowa: Ocaleni tańsza o 50 złotych!

Gry karciane i planszowe
obrazek

Zaledwie w czerwcu na sklepowe półki trafiła nowa gra od wydawnictwa REBEL.pl: "Ocaleni", a już gdzieniegdzie została obniżona jej cena.

Gra planszowa "Ocaleni" przeznaczona jest dla 2-4 osób, a czas rozgrywki wynosi około 25 - 100 minut. Przypomnijmy, że sugerowana cena detaliczna to 199,95 zł, a zapoznać się z instrukcją możemy jeszcze przed zakupem w tym miejscu.