P O L E C A M Y

Venom (2018) na kolejnym - drugim - zwiastunie

Filmy (Kinowe)
okładka

Sony Pictures Entertainment udostępniło już drugi zwiastun filmu "Venom". Tytułowy bohater to chyba najbardziej z lubianych przez fanów przeciwników Spider-Mana.

Drugi zwiastun "Alita: Battle Angel" - tym razem z polskim dubbingiem

Filmy (Kinowe)
okładka

Polski dystrybutor - Imperial CinePix - opublikował kolejny i tym razem z dubbingiem zwiastun filmu "Alita: Battle Angel", który trafi do kin dopiero w grudniu.

Premiera: Zobacz polski zwiastun filmu "Sicario: Soldado"

Filmy (Kinowe)
okładka

Monolith Films, polski kinowy dystrybutor, przedstawił nowy zwiastun filmu "Sicario: Soldado" z polskimi napisami. Film trafił do kin 20 lipca.


Zapowiedź filmu: "Robin Hood: Początek" - zobacz polski zwiastun

Filmy (Kinowe)
okładka

Film "Robin Hood: Początek" wejdzie na ekrany polskich kin 29 listopada 2018 r. Zobaczcie - z polskimi napisami - zwiastun filmu akcji i fantasy.

Zobacz dwa zwiastuny filmu "Zegar czarnoksiężnika" - premiera 21 września 2018

Filmy (Kinowe)
okładka

Produkcja ta opiera się na opowieści fantasy "Luis Barnavelt i zegar czarnoksiężnika" Johna Bellairs’a napisanej w 1973 r. Za reżyserię amerykańskiej produkcji odpowiada Eli Roth, a za scenariusz Eric Kripke.

Zobacz dwa zwiastuny filmu "Alfa" - premiera 14 września 2018

Filmy (Kinowe)
okładka

Akcja filmu "Alfa" potoczy się w dość niecodziennej scenografii filmowej, bo w epoce lodowcowej - w Europie 20 tysięcy lat temu. Film będzie miał światową premierę 14 września 2018.


"The Meg" w kinach już od 24 sierpnia - zobacz zwiastun

Filmy (Kinowe)
okładka

Film "The Meg" oparty na książce Steve’a Alten’a będzie miał światową premierę 9 sierpnia 2018, w Polsce kinomani będą mogli podziwiać produkcję trochę później - 24 sierpnia.

Nadciąga nowy "Predator" - zobacz pierwszy zwiastun filmu

Filmy (Kinowe)
okładka

Przypomnijmy, że początki filmów z serii "Predator" sięgają lat 80. Najnowszy film zaprezentuje jeszcze bardziej inteligentniejszego, silniejszego i zarazem najstraszniejszego łowcę wszechświata.

Reżyser filmu "Metal Gear Solid" dostał błogosławieństwo Hideo Kojimy

Filmy (Kinowe)
okładka

Hideo Kojima, twórca serii gier komputerowych Metal Gear Solid, stwierdził, że Jordan Vogt-Roberts jest jedyną osobą, która może wyreżyserować adaptację kultowej serii gier...