P O L E C A M Y

Premiera filmu "Predator" coraz bliżej - zobacz ostateczny zwiastun

Dziś 7 września odbędzie się pierwszy oficjalny pokaz filmu "The Predator" podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Zobacz ostateczny zwiastun.

Venom (2018) na kolejnym - drugim - zwiastunie

Sony Pictures Entertainment udostępniło już drugi zwiastun filmu "Venom". Tytułowy bohater to chyba najbardziej z lubianych przez fanów przeciwników Spider-Mana.

Drugi zwiastun "Alita: Battle Angel" - tym razem z polskim dubbingiem

Polski dystrybutor - Imperial CinePix - opublikował kolejny i tym razem z dubbingiem zwiastun filmu "Alita: Battle Angel", który trafi do kin dopiero w grudniu.

Premiera: Zobacz polski zwiastun filmu "Sicario: Soldado"

Monolith Films, polski kinowy dystrybutor, przedstawił nowy zwiastun filmu "Sicario: Soldado" z polskimi napisami. Film trafił do kin 20 lipca.

Zapowiedź filmu: "Robin Hood: Początek" - zobacz polski zwiastun

Film "Robin Hood: Początek" wejdzie na ekrany polskich kin 29 listopada 2018 r. Zobaczcie - z polskimi napisami - zwiastun filmu akcji i fantasy.

Zobacz dwa zwiastuny filmu "Zegar czarnoksiężnika" - premiera 21 września 2018

Produkcja ta opiera się na opowieści fantasy "Luis Barnavelt i zegar czarnoksiężnika" Johna Bellairs’a napisanej w 1973 r. Za reżyserię amerykańskiej produkcji odpowiada Eli Roth, a za scenariusz Eric Kripke.

Zobacz dwa zwiastuny filmu "Alfa" - premiera 14 września 2018

Akcja filmu "Alfa" potoczy się w dość niecodziennej scenografii filmowej, bo w epoce lodowcowej - w Europie 20 tysięcy lat temu. Film będzie miał światową premierę 14 września 2018.

"The Meg" w kinach już od 24 sierpnia - zobacz zwiastun

Film "The Meg" oparty na książce Steve’a Alten’a będzie miał światową premierę 9 sierpnia 2018, w Polsce kinomani będą mogli podziwiać produkcję trochę później - 24 sierpnia.

Nadciąga nowy "Predator" - zobacz pierwszy zwiastun filmu

Przypomnijmy, że początki filmów z serii "Predator" sięgają lat 80. Najnowszy film zaprezentuje jeszcze bardziej inteligentniejszego, silniejszego i zarazem najstraszniejszego łowcę wszechświata.

Reżyser filmu "Metal Gear Solid" dostał błogosławieństwo Hideo Kojimy

Hideo Kojima, twórca serii gier komputerowych Metal Gear Solid, stwierdził, że Jordan Vogt-Roberts jest jedyną osobą, która może wyreżyserować adaptację kultowej serii gier...

Polski zwiastun filmu "Taxi 5". Zabawna komedia już w kinach!

Zwariowana komedia, film "Taxi 5" w kinach od 4 maja. Obejrzyj zwiastun i szykuj się na dużą dawkę humoru. "Najsłynniejszy biały Peugeot świata powraca z piskiem opon!"

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie - zobacz materiał wideo z aktorami i twórcami

Disney wraz z Lucasfilm tym razem opublikowali wideo promujące, na którym aktorzy i twórcy obrazu opowiedzieli, co będzie nas czekać podczas seansu. Obejrzyj dwuminutowy bonus z twórcami filmu.