P O L E C A M Y

Zapowiedź filmu z serii Netflix Original: "Outlaw King" [Zwiastun]

Zobacz oficjalny zwiastun z polskimi napisami filmu "Król wyjęty spod prawa". Nowa produkcja Netflixa zadebiutuje 9 listopada 2018 roku.

Książka "World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec" w sprzedaży

Niedawno, bo 19 września odbyła się premiera książki "World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec" Grega Weismana. Do przeczytania jest już fragment książki.

Serialowy Wiedźmin jednak w 2019 roku - wiemy też kto wcieli się w Geralta

Niedawno informowaliśmy, że scenariusz serialu "Wiedźmin" od Netflixa jest już ukończony. Teraz poznaliśmy kolejne dość pozytywne informacje.

Premiera filmu "Predator" coraz bliżej - zobacz ostateczny zwiastun

Dziś 7 września odbędzie się pierwszy oficjalny pokaz filmu "The Predator" podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Zobacz ostateczny zwiastun.

Redakcja Popkultura.info.pl jedzie na wakacje - zaczniemy pracę 16 września

Redakcja Popkultura.info.pl jedzie na wakacje - zaczniemy pracę 16 września. Do tego czasu na stronie nie będą się ukazywać nowe wiadomości.

Scenarzyści skończyli pisać ostatni odcinek serialu "Wiedźmin"

Wiadomo już, że scenariusz serialu "Wiedźmin" od Netflxa jest ukończony. Możliwe, że niedługo poznamy obsadę.

8 sezon serialu "Gra o tron" ukaże się jeszcze później niż zakładano

Wygląda na to, że na finał serialu "Gry o tron" poczekamy trochę dłużej, aniżeli do kwietnia 2019 roku. Twórcy zajmują się postprodukcją.

Pierwszy tom komiksu "Solo: Świat kanibali" w sprzedaży - zobacz skany

Pierwszy tom komiksu "Solo" autorstwa Oscara Martina - w sprzedaży! "Solo: Świat kanibali" to pierwszy tom serii komiksów skierowanej do starszej młodzieży lub do dorosłego czytelnika.

Czwarty tom komiksu "Amulet: Ostatnia rada" w sprzedaży

Czwarty tom komiksu "Amulet" autorstwa Kazu Kibuishiego - uznanego ilustratora, który zasłynął m.in. z okładek do Harry'ego Pottera - w sprzedaży!

Patrick Stewart jako Jean-Luc Picard zagra w nowym serialu Star Trek

Wpierw były plotki, teraz wielka radość fanów serii Star Trek. Patrick Stewart ponownie wcieli się w kapitana statku USS Enterprise, Jean-Luca Picarda.

Venom (2018) na kolejnym - drugim - zwiastunie

Sony Pictures Entertainment udostępniło już drugi zwiastun filmu "Venom". Tytułowy bohater to chyba najbardziej z lubianych przez fanów przeciwników Spider-Mana.

CANAL+ i Fox łączą siły na realizację serialu Wojna Światów

Nad nową adaptacją w formie serialu Wojny Światów - na podstawie znanej powieści H.G. Wellsa - popracuje CANAL+ oraz Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa.